Cisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm malleihin Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
9 varastossa
Valmistaja Cisco
Tuotenumero GLC-FE-100LX=
  • Kirjaudu
  • Tuotetiedot
    TuotekuvausCisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN
    Laitteen tyyppiSFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
    Koko tai muotoVaihtomoduuli
    Kaapelointityyppi100Base-LX
    Optinen aallonpituus1310 nm
    Tiedonsiirtoprotokolla100Mb LAN
    Enimmäissiirtoetäisyys10 km
    Ulkomitat (PxSxK)1.3 cm x 5.7 cm x 8.5 mm
    Valmistajan takuu90 päivän takuu
    Suunniteltu malleihinCatalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
  • Ladattavat tiedostot