Cisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

GigE - 1000Base-ZX - LC/PC single-mode - jopa 70 km - 1550 nm
28 varastossa
Valmistaja Cisco
Tuotenumero GLC-ZX-SMD=
  • Kirjaudu
  • Tuotetiedot
    TuotekuvausCisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE
    Laitteen tyyppiSFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC/PC single-mode
    Koko tai muotoVaihtomoduuli
    Kaapelointityyppi1000Base-ZX
    Tiedonsiirtonopeus1 Gbit/s
    Optinen aallonpituus1550 nm
    TiedonsiirtoprotokollaGigE
    Enimmäissiirtoetäisyys70 km
    Ulkomitat (PxSxK)1.34 cm x 5.65 cm x 0.85 cm
    Paino75 g
    Valmistajan takuu1 vuoden takuu
  • Ladattavat tiedostot