Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

10 GigE - 10GBase-ER - LC/PC single-mode - jopa 40 km - 1550 nm malleihin P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=
18 varastossa
Valmistaja Cisco
Tuotenumero SFP-10G-ER=
  • Kirjaudu
  • Tuotetiedot
    TuotekuvausCisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE
    Laitteen tyyppiSFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - LC/PC single-mode
    Koko tai muotoVaihtomoduuli
    Kaapelointityyppi10GBase-ER
    Tiedonsiirtonopeus10 Gbit/s
    Optinen aallonpituus1550 nm
    Tiedonsiirtoprotokolla10 GigE
    Enimmäissiirtoetäisyys40 km
    Ulkomitat (PxSxK)1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
    Paino75 g
    Valmistajan takuu90 päivän takuu
    Suunniteltu malleihinP/N: A9K-16T/8-B=, ME-3600X-24FS-M, ME-3600X-24FS-M=, ME-3600X-24TS-M, ME-3600X-24TS-M=, ME-3800X-24FS-M, N7K-F132XP-15=, N7K-M132XP-12L, N7K-M132XP-12L=, N7K-M132XP-12-RF, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7-E=, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=, WS-X4712-SFP+E, WS-X4712-SFP+E=
  • Ladattavat tiedostot