Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm
100+ varastossa
Valmistaja Cisco
Tuotenumero SFP-10G-LR-S=
  • Kirjaudu
  • Tarkat tiedot
  • Tuotetiedot
    TuotekuvausCisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE
    Laitteen tyyppiSFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - LC/PC single-mode
    Koko tai muotoVaihtomoduuli
    Kaapelointityyppi10GBase-LR
    Tiedonsiirtonopeus10 Gbit/s
    Optinen aallonpituus1310 nm
    Tiedonsiirtoprotokolla10 GigE
    Enimmäissiirtoetäisyys10 km
    Ulkomitat (PxSxK)1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
    Paino75 g
    Valmistajan takuu1 vuoden takuu
  • Ladattavat tiedostot