Cisco - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli

10 GigE - 10GBase-SR - monimuoto LC - jopa 300 m - 850 nm malleihin P/N: 14X10GBE-WL-XFP, 76-ES+T-4TG, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3CXL
Ei varastossa
Valmistaja Cisco
Tuotenumero XFP-10G-MM-SR=
  • Kirjaudu
  • Tuotetiedot
    TuotekuvausCisco - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE
    Laitteen tyyppiXFP lähetin-vastaanotin-moduuli - monimuoto LC
    Koko tai muotoVaihtomoduuli
    Kaapelointityyppi10GBase-SR
    Tiedonsiirtonopeus10 Gbit/s
    Optinen aallonpituus850 nm
    Tiedonsiirtoprotokolla10 GigE
    Enimmäissiirtoetäisyys300 m
    Ulkomitat (PxSxK)1.9 cm x 7.1 cm x 0.9 cm
    Paino300 g
    Valmistajan takuu90 päivän takuu
    Suunniteltu malleihinP/N: 14X10GBE-WL-XFP, 14X10GBE-WL-XFP=, 4-10GBE-WL-XFP, 7600-ES+4TG3CXL-RF, 76-ES+T-2TG=, 76-ES+T-4TG, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XC-40G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3C, 76-ES+XT-2TG3C=, 76-ES+XT-2TG3CXL, 76-ES+XT-2TG3CXL=, 76-ES+XT-4TG3C, A9K-2T20GE-B, A9K-4T-L, A9K-4T-L=, A9K-8T/4-L
  • Ladattavat tiedostot