Cisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

100Mb LAN - 100Base-FX - monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm malleihin Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G
100+ varastossa
Valmistaja Cisco
Tuotenumero GLC-GE-100FX=
  • Kirjaudu
  • Tuotetiedot
    TuotekuvausCisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN
    Laitteen tyyppiSFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - monimuoto LC
    Koko tai muotoVaihtomoduuli
    Kaapelointityyppi100Base-FX
    Optinen aallonpituus1310 nm
    Tiedonsiirtoprotokolla100Mb LAN
    Enimmäissiirtoetäisyys2 km
    Ulkomitat (PxSxK)1.34 cm x 5.65 cm x 8.5 mm
    Valmistajan takuu90 päivän takuu
    Suunniteltu malleihinCatalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 2970G-24, 3560-24, 3560-48, 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3560G-24, 3560G-48, 3560V2-24, 3560V2-48, 3560X-24, 3560X-48, 3750-24, 3750-48, 3750G-12, 3750G-24
  • Ladattavat tiedostot