Cisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

GigE - 1000Base-SX - LC/PC monimuoto - jopa 1 km - 850 nm malleihin Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS
100+ varastossa
Valmistaja Cisco
Tuotenumero GLC-SX-MMD=
  • Kirjaudu
  • Tuotetiedot
    TuotekuvausCisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE
    Laitteen tyyppiSFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC/PC monimuoto
    Koko tai muotoVaihtomoduuli
    Kaapelointityyppi1000Base-SX
    Tiedonsiirtonopeus1 Gbit/s
    Optinen aallonpituus850 nm
    TiedonsiirtoprotokollaGigE
    Enimmäissiirtoetäisyys1 km
    Ulkomitat (PxSxK)1.34 cm x 5.65 cm x 0.85 cm
    Paino75 g
    Valmistajan takuu1 vuoden takuu
    Suunniteltu malleihinCisco 3825, 3845; Catalyst 2950, 2950ST-24, 2960-48, 2970G-24, 3560-12, 3560-24, 3560-48, 3560G-24, 3560G-48, 3560X-48PF-10, 3750, 3750-48, 3750G-24, 3750G-48; Catalyst Express 500-24, 500G-12; CSS 11503; Supervisor Engine 720, II-Plus-TS
  • Ladattavat tiedostot